Finansowanie paneli słonecznych – fotowoltaiki

Nie musisz finansować instalacji paneli słonecznych ze środków własnych.

Fotowoltaika - panele słoneczne - energia odnawialna

Fotowoltaika – panele słoneczne – energia odnawialna

Instalację fotowoltaiczną można ale nie trzeba finansować ze środków własnych. Obecnie istnieje na rynku kilka instrumentów finansowych umożliwiających posiadanie własnej elektrowni słonecznej. Wszystko to bez nadmiernego obciążania swojego budżetu. Nasi doradcy znajdą najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Nie czekaj dłużej. Skontaktuj się z naszym doradca, a otrzymasz wstępną wycenę za darmo.

Uzyskaj Dofinansowanie na Instalacje Fotowoltaiczne

Dofinansowanie i dotacje na instalacje fotowoltaiczne to doskonały sposób na obniżenie kosztów montażu fotowoltaiki. Jako renomowana firma instalatorska naszym klientom zapewniamy pomoc w uzyskaniu dodatkowych pieniędzy na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej.

Na bieżąco monitorujemy nowe możliwości dofinansowania projektów związanych z odnawialnymi źródłami energii (OZE), zarówno dla osób fizycznych, jak i firm oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Wsparcie na każdym etapie instalacji fotowoltaicznej

Każdy zainteresowany inwestycją w odnawialne źródła energii z firmą TAV SOLAR ENERGY otrzyma realne wsparcie na każdym etapie inwestycji w panele fotowoltaiczne w województwie pomorskim – od skompletowania niezbędnej dokumentacji, by uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki, po montaż i serwis.

Dlaczego fotowoltaika dla mieszkańców województwa pomorskiego jest warta uwagi? Ponieważ przynosi korzyści finansowe w postaci obniżenia kosztów energii elektrycznej. Sama inwestycja jest równie opłacalna – oszczędność zapewnia dotacja na instalacje fotowoltaiczne dla przedsiębiorców z województwa pomorskiego w postaci niskooprocentowanych kredytów.

Skontaktuj się z nami i zadbaj o czystą planetę już dziś! Nasze instalacje znajdują się m.in. na terenie Kaszub i Małego Trójmiasta (Wejherowo, Reda i Rumia), a także w Gdańsku, Gdyni, Słupsku, Tczewie, Starogardzie Gdańskim, Chojnicach, Malborku, Kwidzynie, Sopocie, Lęborku, Pruszczu Gdańskim, Pucku, Kartuzach, Władysławowie, Bytowie, Człuchowie i Kościerzynie.

Źródła finansowania

 1. Ogólnopolski program „Mój Prąd”.
  Do 5 000 na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej
 2. Ulga podatkowa.
  Od 1 stycznia 19% ulga podatkowa za instalację fotowoltaiczną, do 10 000 zł.
 3. Ulga inwestycyjna dla rolników.
  Możliwość uzyskania środków na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych
 4. Program priorytetowy Czyste Powietrze.
  Dofinansowanie działań termomodernizacyjnych, w tym zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej.
 5. Nisko oprocentowany kredyt.
  Kredyt na preferencyjnych warunkach z banku BNP Paribas lub Alior Bank.
 6. Energia Plus
  Dotacje lub pożyczki dla przedsiębiorstw inwestujących w systemy fotowoltaiczne. Nawet do 85% kosztów kwalifikowanych.